| anonim_4396 a întrebat:

Mai avem vreo sansa sa trecem de grupe la euro?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta e echipa de Euro 2016? Astea sunt oi. Iarba au destula. Numai ei ca nu stiu sa joace cu balonul. Toti obositii, expiratii. Ar trebui pensionati.

| Oana92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar ca ar trebui pensionati laughing Singurul lucru pe care il au de facut in viata e sa alerge dupa o minge, sunt platiti pentru asta cu bani la care noi nici nu visam si dupa o repriza de alergat cer schimbarea pentru ca sunt "obositi". Pe bune?

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Avem sanse destul de mari sa ne calificam daca batem Albania. Merg mai departe si cele mai bune 4 echipe de pe locul 3.

| whatevernvm a răspuns:

Avem, avem

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu cred

| Kaℓi a răspuns:

Normal ca avem, trebuie doar sa-i batem pe albanezi. Daca Franta bate rau Elvetia putem lua locul 2 in grupa happy putin optimism, ce naiba.

| dorin1995 a răspuns:

Nu. nu te strofoca ca nu trecem

| Username55 a răspuns:

Da...cel mai probabil de pe locul 3