| Ioananmt a întrebat:

Maine am Zumba dar am o febra musculara la picioare de abia pot sa ma misc.Ce sa fac ca durerea sa dispara mai repede?

3 răspunsuri:
| Ando1dul a răspuns:

Fa o baie cu apa calda si sare

| MyhaelaRose a răspuns:

Salut! Ca sa scapi de febra musculara trebuie sa faci miscare......si eu am avut febra musculara ( profesoara de sport mi-a spus cum sa scap de febra, si am scapat repede). Sper sa te ajute si pe tine sugestia mea. Bafta!

| SpaNu88 a răspuns:

Pana nu trece febra este indicat sa faci pauza.
Fa o baie cu apa calda + sare de baie si mergi la un salon de masaj