| Mihai123211 a întrebat:

Marti am facut picioare si de 3 zile inca mai simt oboseala, e normal? Am facut genoflexiuni cu bara, indreptari cu bara, presa si fandari, 3 serii la fiecare exercitiu.

3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Este normal musculatura sta incordata

| Emmm203 a răspuns:

Da, este normal daca nu ai facut niciun fel de incalzire. Inainte sa faci sport ai nevoie de incalzire intensa pentru a nu iti ''afecta'' muschii. Si mie mi s-a intamplat la fel, am facut exercitii fizice, apoi am stat cu febra musculara cateva zile bune. Dar iti va trece cu siguranta

| Mihai123211 explică (pentru Emmm203):

Nu e vorba de febra, doar ca simt organismul obosit