| GabrielCio a întrebat:

Meciul CFR cluj - Galatasaray. Sunt in Austria si vreau sa stiu unde se poate vedea pe Internet meciul. Daca nu aveti un link, sa-mi spuneti va rog macar pe ce program se da live sau daca NU se da live. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| MaTrIx8378 a răspuns:

A fost live pe Doolce sport, meciul s-a terminat 1-3 pentru Galatasaray, cand vrei sa te uiti la un meci respectiv din ziua aceea, instaleaza-ti acel program Sopcast care il cauti pe google, il instalezi, iar dupa intri pe acest site http://www.lshunter.tv/ in care vei gasi meciuriile respective din aceea zi, dar fi atent, trebuie sa navighezi cu Internet Explorer si neaparat acel program instalat pentru a putea vedea live. Bafta

1 răspuns: