| dasasdasd a întrebat:

Merg cu un prieten la sala si a inceput sa ia steroizi. Dupa vreo 2 luni imi spune ca i-a crescut penisul. E POSIBIL?

6 răspunsuri:
| SpaNu88 a răspuns:

Da, creste. daca este prima oara cand foloseste

| SerafimHD a răspuns:

Steroizii influenteaza acceleratia si activitatea corpului... cred ca isi batea joc de tine!

| Marius1985 a răspuns:

Conteaza varsta. Daca e inca in crestere, se poate intampla si asta; dar ii da peste cap si balanta hormonala, asa ca daca are sub 22-25 de ani mai bine nu se atinge de ei.

| Sup3rN0va a răspuns:

Si de ce ar conta doar nu vrei sa iei si tu stero...eu zic ca daca ai de gand asta mai bine te-ai lasa de sala fara sa stii ce rau iti fac steroizi mai ales pentru niste incepatorii.

| Modafen a răspuns:

Cati ani are prietenul tau de ia steroizi? De crescut nu are cum sa ii creasca...

| dasasdasd explică:

Frate e mare se vede
dal draculhappy