| AmazingONEx a întrebat:

Merg de câteva zile la sală și sunt puțin confuz, adică nu prea știu ce trebuie să fac, cât să fac și cum să fac
Cum îmi pot găsi antrenamentul potrivit sau cât și ce ar trebui să fac
M-ați putea ajuta?
P.S ar trebui să iau și proteine?

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La sala ai antrenor-supraveghetor PLATIT sa te indrume (inclus in taxa).
Noi de ce sa-ti dam idei gratuite?

| cristiww a răspuns (pentru Bula):

In afara de asta, iti ia maxim 2 ore sa te documentezi, pentru inceput.
E a3a intrebare identica in 2 zile.....lumea nu prea are chef sa faca nici un minim de efort...da' muschi vor cu toti!

| Bula a răspuns (pentru cristiww):

Da!
Antrenament - fara efort... laughing

| AmazingONEx explică (pentru Bula):

Idiotule.
Dacă nu știi sau nu vrei stai în gâtu' mă-tii cuminte și nu răspunde aiurea

| Bula a răspuns (pentru AmazingONEx):

1. Ti-am raspuns tie: vorbeste cu antrenorul, fiindca il platesti pentru asta (inclus in costul abonamentului pentru sala)
2. Am comentat si la RASPUNSUL dat de "cristiww"
3. Mai scriu si acest comentariu pentru clarificari: citeste intai atent care raspuns cui ii este adresat.

Eu nu te-am injurat si nu te-am jignit in nici un fel, ca urmare nici tie nu-ti permit asemenea vorbe!

| Cosmin86 a răspuns (pentru AmazingONEx):

Esti doar un copil mic care vrea si el muschi fara efort, nu?

apuca-te de sah

| AmazingONEx explică (pentru Cosmin86):

Copil mic?
Tu n-ai păr la puță și mă faci pe mine copil mic?!
Du-te la mă-ta să te educe, după vii și vorbim

| Cosmin86 a răspuns (pentru AmazingONEx):

Am 32 de ani si peste 20.000 de raspunsuri (aici si pe culturism.ro) la nutritie si sport + participari la concursuri.

La ce cretinitati ai aberat acolo, ce vrei sa-ti zic decat "copil mic"?

Am vazut prin intrebarile tale, nici macar n-ai 18 ani, nu poti nici macar sa conduci o masina si locuiesti cu parintii laughing)))

Copil pampalau...