| YayuK a întrebat:

Merge cineva la sala PRO OLIMPIC IASI? Cum e acolo?big grin Gasesti numai cocalarii Iasului sau si oameni "normali"?big grin Ca stau in zona si mi-ar fi mai usor sa merg acolo:d Dau funda:*

3 răspunsuri:
| felycia a răspuns:

Stai linistit poti merge nu sunt numai cocalari din cate am auzit multi dintre ei sunt normali funda te roghappy

| YayuK explică (pentru felycia):

Am mers vreo luna. Nu mi-a placut nicicum. Personalul total aiurea. Preturile naspa. Echipamente deloc bune. In loc de gantera de 1 kg foloseau o sticla cu nisip oh go on

| felycia a răspuns (pentru YayuK):

Doamne...n-am stiut ca sunt sa cum sa spun prooosttyy scuzehappy