| vestemean1997 a întrebat:

Merita gigi becali sa conduca oile de la steaua... funda

Răspuns Câştigător
| Laurentiuuu a răspuns:

Merita! Fara gigi cu bani lui nu castiga Steaua atatea campionate si nu ar fi ajuns in Finala cu Real Madrid:X
Deci nu mai il injuratioh go on
Si de ce sunt oi jucatori? daca ar veni C.Ronaldo ar mai fi ''oi''?

6 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Sa plece din ghencea sa vina altul mai competent care investeste calumea si care nu se baga la echipa

| mgtow a răspuns:

El are jucatori dar daca le zici oi treaba ta. Ma mir de unde a scos atatia bani, parca taicasu avea averea boierilor sau a facut manarii si ala.

| sceptic a răspuns:

Laurentiu, tu ai citit ce ai scris? Oricine citeste raspunsul tau, intelege ca toate campionatele "castigate" ca sa nu spun furate, de Steaua sunt luate pe bani!

| Laurentiuuu a răspuns:

Luate pe bani? Prima La Steaua in 1986, Li s`au dat cate un tractor, deci nu mai comenta

Răspuns utilizator avertizat
| danishor a răspuns:

El nu merita dar uite ca o face pentru ca este un prost cu bani.