| Lucian_4316 a întrebat:

Merita Otelul Galati titlul de campioana?

Răspuns Câştigător
| ROXANA_5279 a răspuns:

Nu.

11 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

N9ormal ca merita, meciurile s-au jucat pe teren nu in vestiar

| danypoli95 a răspuns:

Da merita, pentru ca ei au jucat, au castigat meciurile si rasplata a venit(campionatul).

| Leocerba a răspuns:

Io sunt din Timisoara big grin si aceste vorbe "ne doare" un pic.

| membrugirl2010 a răspuns:

Ehhh.

| ROXANA_5279 a răspuns:

Tii cu steaua?

| Lucian_4316 explică:

Eu tin cu steaua

| ROXANA_5279 a răspuns (pentru Lucian_4316):

Si eu tin cu Steaua! Cea mai tare, echipa!

| Sp3ciaL0pS a răspuns (pentru ROXANA_5279):

Steaua are noroc de Gigi si in plus mai are si jucatori de la otelul ca daca avea jucatori din Bucuresti...Nici liga1 nu era, asa ca nu mai fiti voi tari cu steaua ca nu e asa buna cum credeti voi.

| DaaNNuuTzz a răspuns:

Decat steuaia happy

| golanasha08 a răspuns:

Fortza Otzelu' pna la moartee!

| dAdU_3735 a răspuns:

Da happy Pe deplin