| Vectra1 a întrebat:

Merita sa iau aceste proteine? ( raport calitate / pret ) fac sala de 5 luni si vreau sa cresc in masa musculara. https://www.megaproteine.ro/......in-2-5-kg/ Dau funda

1 răspuns:
| DovleacTurbat a răspuns:

Suplimentele se aleg in functie de alimentatie. Ce ai ales tu e un supliment strict proteic, deci sa inteleg ca din alimentatia ta nu-ti iei destule proteine? Cam la ce rezultate te astepti dupa 5 luni? de treci direct la suplimente. Cu odihna cum stai? Dar cu antrenamentul? Ai experimentat diferite tehnici de antrenament sa vezi care iti merge mai bine? diferite exercitii. etc?