| WayhaughtK a întrebat:

Merita sa te faci antrenor personal?

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Si da si nu, depinde de clientela fiecaruia, depinde daca iti place ceea ce faci etc
Nu-s antrenor de fitness sau ceva zic doar din ce vad la ceilalti antrenori.
Bine ca poti fi antrenor de box, de dans de multe multe alte sporturi, in final trebuie ca mai intai sa-ti placa mult si apoi sa te gandesti la bani, caci la inceput banii pot fi putini si doar in timp poti sa-i inmultesti.

| Adry05 a răspuns:

Eu zic că da, câștigi destul de bine și sălile parcă au tot mai multă amploare

| danbnz a răspuns:

La babe si mosi cu bani da.

| Simpatic a răspuns (pentru danbnz):

Lasa mai omul sa-si urmeze visulwinking

| danbnz a răspuns (pentru Simpatic):

Il invat de bine.
Intr-o zi tot acolo o sa ajungawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merita acum mult timp. Acum concurenta este mare și piata este acaparata. Plus că majoritatea persoanelor obișnuite care fac sala sunt de părerea sau chiar cunosc fenomenul și nu mai au nevoie de antrenor.

| Xanor a răspuns:

In moldova salariul e de 500 euro ca antrenor personal asa ca da merita