| croissant a întrebat:

Merita sau nu sa iti faci un abonament la world class cu antrenor inclus?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Eu zic că nu merită să dai bani pe antrenor la câte sfaturi și programe de exerciții găsești pe net, trebuie doar să cauți

2 răspunsuri:
| croissant explică:

Sau mai bine fac sport acasa si tin dieta?

| AnastasiaK a răspuns (pentru croissant):

Pai depinde care e scopul tau. Daca vrei doar sa slabesti si nu te intereseaza cum si ce, nu ai nevoie de antrenor. Daca vrei sa te apuci de sport, sa capeti o anumita conditie fizica, sa-ti lucrezi muschii si sa o faci corect, atunci investeste intr-un antrenor. Faza ca "gasesti pe net", da, de acord...gasesti pe net, totul se gaseste pe net, dar trebuie sa stii ce, cum si unde sa cauti, apoi sa stii sa selectezi si sa filtrezi ce ai gasit, iar asta nu stie oricine. Daca tu crezi ca stii, atunci fa-o. Eu, insa, sunt dispusa sa bag mana in foc ca majoritatea nu stiu.