| AtlantisMe a întrebat:

Mi-am facut cont pe net la dolce sport. Eu nu sunt pe romtelecom. Vreau sa platesc pentru un abonament de o luna pentru a vedea meciurile de Handball ce se difuzeaza pe acest site. Ce trebuie sa fac? Spuneti-mi va rog frumos pas cu pas.

P. S. Acolo zic un nr de telefon dar nu e disponibil

8 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Du-te pe "1tvonline",instaleaza toolbarul si toate programele auxiliare video care ti le spune in instructiuni si vezi toate posturile tv din Romania plus o multime de posturi straine.
ai si filme si seriale online si totul e gratis.
exista dolcesport1, 2, etc.
crede-ma, vei fi supermultumit.

| AtlantisMe explică (pentru zdrangoi):

Si merge pentru un browser google chrome

| zdrangoi a răspuns (pentru AtlantisMe):

Functioneaza numai cu Explorer dar ai browserul tot acolo pe site.
deschide-l si citeste : http://1tvonline.net/
nu se intampla nimic daca ai si Internet Explorer si Google Chrome.
ei le folosesc pe ambele si in pls si Mozzila.
iti repet : e super!

| AtlantisMe explică (pentru zdrangoi):

Poate sa il heckuiasca astfel incat sa nu mai platesc si sa le vad fara a plati. Eu vrioam sa stiu cum sa platesc.

| zdrangoi a răspuns (pentru AtlantisMe):

Cu parere de rau, nu iti pot raspunde la intrebarea asta.

| AtlantisMe explică (pentru zdrangoi):

Pot sa iti spun " Ce prost esti". Dai un raspuns pe care nu esti sigur de el. Eu intreb ceva si imi raspunzi cu total altceva.

| zdrangoi a răspuns (pentru AtlantisMe):

Esti magar!
am vrut sa te ajut ca sa nu mai platesti "fraiere".

| AtlantisMe explică:

Sincer nu am chef de reclamele tale