| Aoxkajcjw a întrebat:

Mi-am luat proteina, cum o prepar? O pun in sticla si pun apa si amestec?

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Tu intai cumperi si apoi intrebi cum se administreaza? Nici macar nu ti-ai calculat proteinele din alimentatie, sa vezi daca ai nevoie.

Copil mic...

| Aoxkajcjw explică (pentru Cosmin86):

Dmn man nu vb fara sa stii eu calculez de muult timp caloriile si sunt atent la macro nu sunt de ieri ..doar ca nu am mai folosit proteina si nu am cumparat am primit

| Sn4k3 a răspuns:

Da, si iti zice pe eticheta cate masuri trebuie si in ce cantitate de apa. De obicei 20-30g in 300ml.

| Aoxkajcjw explică (pentru Sn4k3):

Nu zice in romana

| combativul a răspuns:

Pui 300 ml de apa in shake, dupa pui o cupa sau doua, amesteci dupa bei