| FaraNume1245 a întrebat:

Mi-ati putea recomanda un program de sala? Mentionez ca sunt incepator, nu am mai fost niciodata la sala, am 1.90m si 90kg.

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Luni: spate + triceps; marti: pectorali + biceps; joi: picioare; vineri: deltoizi + trapez.

| DaniTDCI a răspuns:

Stima si Respect de oarece ai 90 kg iar altii se apuca cand au 45-50 kg. daca te apuci de exercitii vei fi excelent, mult succes!

| Emil_Florian_1982 a răspuns:

Tot ce trebuie sa stii se afla aici http://intrainforma.ro/plan-antrenament-pentru-incepatori/ spor!

| Timoftioaea_Ionut_1995 a răspuns:

Nu te baga dintr-o data la greu iau-o mai cu usor asa sa fie treptat.