| Intrebarebareintre a întrebat:

Mi-s-a blocat o roata de pe spate la longboard, credeti ca este din cauza vaselinei sau a rulmentilor? Ce e drept m-am dat cu el pe vreme de iarna si m-am bagat de cateva ori in zapada cu el si apoi l-am si curatat in dus cu apa rece, credeti sa am sters din greseala vaselina, dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

Pune-i putin ulei la roata aia cu o seringa ceva (poate si un ac sa-i dai fortat in acel locas la roata) dupa care forteaza si isi va da drumu e de la zapada a prins mizerie si apa acolo.s aintepenit nu-i o problema