| Coser_Robert_2001 a întrebat:

Mi sa amanat un meci la pariuri ce fac?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tu n-ai ce sa faci.
De regula, daca meciul se rejoaca in 24 de ore, se ia in considerare rezultatul meciului. Daca nu se rejoaca in 24 de ore atunci se acorda cota 1 la toate pronosticurile.

| AFR81 a răspuns:

Il verifici maine si vezi ce statut are. Daca agentia iti da cota 1, poti alege, ori te duci sa-l scoti si primesti mai putini bani, ori astepti sa se rejoace, existand riscul sa pierzi. Fiind vorba, probabil, de Dinamo, meci care nu se va rejuca maine, ci la o data stabilita ulterior, toate agentiile il vor declara nul, deci cota va fi 1.