| iCappy a întrebat:

Money in the Bank 2014:
Meci pentru contract:

Sett Rollins, Kofi Kingston, Dolph Ziggler, Dean Ambrose, Bad News Barret, Jack Sweggar, RVD.
Cu cine tineti si cine credeti ca va castiga?:O :3
Eu tin cu Dean Ambrose si cred ca el va castiga tongue el sau Rollins.

Meci WWE World Heavyweight Champion:

Kane, Sheamus, Randy Orton, John Cena, Cessaro, Bray Wyat., Roman Reigns.
Eu tin cu Cena. Dar cred ca va castiga ori Reigns, ori Cena. Voi?tongue

6 răspunsuri:
| Familistu a răspuns:

Si eu tin cu Dean Ambrose. Sper sa câstige. Pãcat cã in meciul pentru centura Heavyweight trebuie sã îi vedem pe Cena si pe Roman Reigns luptându-se între ei, având în vedere faptul cã acum fac parte din aceeasi echipã. Oricum sper sã câstige unul din ei.

| maryus112 a răspuns:

Eu tin cu bad news barret si sper sa castige si la champion sper sa castige roman reingswinking

| iCappy explică (pentru maryus112):

Barret distrusul alatongueP ala nici pe scara nu ajunge sa urcelaughing

| maryus112 a răspuns (pentru iCappy):

La-s ca o sa vezi cum o sa dea cu pumnul pe acolo laughing

| Familistu a răspuns:

Da, de dat poate o sã dea, dar am impresia ca vor rãmâne Dean Ambrose si Sett Rollins in ring. Oricum, sper doar sa nu castige trãdãtorul. Mã tem doar de faptul cã Dean ar putea fi concentrat doar pe problema Rollins si ar putea sã-si ia teapã la un moment dat. Sperãm sã nu se intâmple asta.

| iCappy explică (pentru Familistu):

A castiga Sett Rollins!
Iar la celalalt Cena
Uitata la ultima mea intrebare pusa de mine si ai sa vezi detalii.