| iCappy a întrebat:

Money in the Bank 2014 rezultate chiar de pe SITE-UL OFICIAL AL WWE-ului::http://www.wwe.com/shows/moneyinthebank

Paige ramane campioana divelor :DDD
Rusev la batut pe Big E :(
The Usos ii bate pe cei din The Wyat family
Sett Rollins castiga meciul Money in the bank.

CENA ESTE NOUL CAMPION WWE WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPION!
Uitati-va la linkul de mai sus, e site-ul oficial.
Intrebarea mea pentru voi este:
Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Familistu a răspuns:

Da, multumesc de informatii. Nu m-am uitat. Imi pare bine pentru John Cena si The Usos. M-a surprins Rusev. Ma enerveaza gandul ca Rollins a luat valiza. La dive nu ma uit pentru rezultat happy Imi pare bine ca I-au batut pe monstrii din mlastina.

2 răspunsuri:
| Familistu a răspuns:

Da, multumesc de informatii. Nu m-am uitat. Imi pare bine pentru John Cena si The Usos. M-a surprins Rusev. Ma enerveaza gandul ca Rollins a luat valiza. La dive nu ma uit pentru rezultat happy Imi pare bine ca I-au batut pe monstrii din mlastina. Scuza-ma pentru I-ul cel mare, problema de tastatura

| iCappy explică (pentru Familistu):

Cu mare placerehappy Azi la ora 11:00 pe sport.ro e Money in the Bank.
Daca te uiti iti urez vizionare placutabig grin