| alexandra1111111 a întrebat:

MotoGP:Va vine sa credeti ca Marco Simoncelli a murit? Mie nu!crying((R. I. P.

3 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Am auzit si eu pe un alt forum.Intr-o curba in cursa de la Sepang in jurul orei 8 si ceva.Pacat, mare pacat.Amintels ca si Rosi s fost implicat. Dumnezeu sa il odihneasca in pace!

| a1doru a răspuns:

Mie,da! eu urmaresc CM de moto[toate clasele], de vreo 30 de ani.nu cred ca mi-a scapat vreo etapa.am vazut ceva accidente de cursa care s-au soldat cu decesul unor piloti.cand am vazut accidentul lui SIC,cum ii ziceau cei ce iubesc acest sport,i-am si spus sotiei ca ''gata,se duse si asta''.din pacate,cu toate ca a fost o cazatura BANALA, greseala de a nu da drumul motocicletei, i-a fost fatala. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.

| Zodiacul a răspuns:

Nici mie nu-mi vine sa cred ca a murit Marco! Dumnezeu sa-l ierte! Sa ai o astfel de moarte la 24 de ani e naspha