| anonim_4396 a întrebat:

Newcastle e ca si promovata in Pl
credeti ca in sezonul viitor va avea sanse sa se bata la titlu?

26 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nici intr-un caz,, cred ca o sa fie anul lui City

| Drimmero a răspuns:

Cand citesti presa din The Sun a.k.a can-can,, e normal sa crezi ca pleaca. Mai degraba pleaca Ozil decat Sanchez...

| Drimmero a răspuns:

Bwhahahahaha

| Dumbi a răspuns (pentru Drimmero):

Nu sunt singurul care crede ca Arsenal la anul in Championship laughing. Pleaca Ozil cu Sanchez se duce echipa laughing. Pe Sanchez nu ia cine stie ce suma, maxim 60 de milioane si pe Ozil in jur de 80-90, deci nu ia nici 3 jucatori de BPL laughing.

Clasamentul va fi asa 1. Chelsea 2. M.City 3. M. United 4. Spurs 5. Arsenal 6. Liverpool… Trebuie Klopp imediat sa scape de tepele alea de Firminho si Can, sa il bage pe Karius titular sau sa aduca un portar de Anglia, nu de liga 1(Romania) si apararea trebuie sa o intareasca…

| Dumbi a răspuns:

Daca fac niste transferuri bune, chiar foarte bune o sa aiba sanse. Liga din Anglia e foarte bine intarita si in fruntea clasamentului si la coada lui, fiecare are minim 3 vedete, si niciodata o sa stii ce o sa se intample, daca o sa fie ca Leicester sau ca Arsenal. Adica Leicester a luat titlul imediat ce a intrat in PL, si Arsenal se bate pentru loc de Europa League, la Champions League numai au sanse laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Dumbi):

Se bate pentru loc de Europa League? Bwhahahahaha... O urmaresti pe Arsenal,, nu gluma! Terminam pe 2 sezonul asta, tinere

| Dumbi a răspuns (pentru Drimmero):

In Championship laughing pe 1, Leicester laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Dumbi):

Arsenal sa retrogradeze? Nici macar apocalipsa nu e capabila sa duca echipa in esalonul secund!

| Drimmero a răspuns (pentru Dumbi):

Ce trollisor simpatic,, Arsenal in liga a 2-a cand zboara porcu'
Tu realizezi ca W0anger le scoate si pe Utd, Pool sau spurs din lupta pentru Ucl?
Cumva Arsenal e Astra Giurgiu?

| Dumbi a răspuns (pentru Drimmero):

Astra in momentul de fata e in optimi, Arsenal in UCL nu ajunge acolo laughing. Plus ca Astra are echipa buna, si fara Alibec si de Amorim se descurca si in campionat si in EL.

| Drimmero a răspuns (pentru Dumbi):

Inca o data ma faci sa te numesc troll,, las-o deacu ba. Tu compari Arsenal cu Astra? In primul rand aia sunt in 16- imi,, nu optimi.
Cum sa compari ucl cu uel? Chiar esti pe dinafara fenomenului... spune-mi ca trollezi, daca nu, e strigator la cer.

| Dumbi a răspuns (pentru Drimmero):

Tu ai comparat primul Arsenal cu Astra. Astra e deja in optimi, ii fac praf pe aia de la Genk, o sa le dea umilinta. Sumudica cel fara frica! laughing
Cum sa compar? Simplu, m-am referit ca noi avem o singura echipa in primavara europeana, o perfomanta pentru noi. Astra e la nivelul sau acum, Arsenal daca ajungea in EL cred ca era in sferturi, eliminata de Anderlecht, United sau Roma… la asta m-am referitlaughing
Nu am chef de troll…

| Drimmero a răspuns (pentru Dumbi):

Suntem Arsenal,, totusi....nu ne permitem sa ne facem de ras jucand in competitia aia destinata echipelor medii. De dragul unui derby cu utd mergea sa joci/

| Dumbi a răspuns (pentru Drimmero):

Mergea laughing lasa ca United la anul in UCL si voi in EL laughing. Voi trebuie sa refaceti echipa si sa scapati de ciumele alea din echipa, marea parte din echipa laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Dumbi):

Locul 2 e al nostru!

| Dumbi a răspuns (pentru Drimmero):

Din Championship laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Dumbi):

Mai ai multe de invatat despre fotbal,, plodu'

| Dumbi a răspuns (pentru Drimmero):

Mai exista altceva despre fotbal? In 12 ani de cand ma uit la fotbal cred ca stiu ce e important si ce e mai putin neimportant… Normal ca tu imi spui asta ca te afecteaza adevarul: "Arsenal numai e echipa de UCL, poate de EL, dar pierde in semifinale" laughing.
Inafara de plod mai stii sa zici altceva?

| Drimmero a răspuns (pentru Dumbi):

12 ani in fotbal? ))))))) cu alea 8 clase te consideri un microbist veritabil? Vezi ca minciuna explodeaza prin fitil, ai grija.
Ma deranjeaza mai mult habarnavismul tau, faptul ca declari ceva ilegal de prost/

| Dumbi a răspuns (pentru Drimmero):

Nu chiar 12, dar 11 impliniti, trec spre 12…(am exagerat cu aproape un an, csf, n-ai csf). Primul meci a fost la 4 ani jumate, si a fost Steaua - CFR Cluj, 2-1. De atunci urasc FCSB(Fac ce spune Becali).
Ce spun ca e ilegal de prost? Ca Arsenal numai e echipa de UCL, uita-te la Spurs, ce echipa au, pe unde va prind baietii aia va sparg de acum in colo.(Cech numai rezista mult la nivel mare, i-a cam sunat ceasul, are o cariera stralucita la Chelsea si putin la Arsenal).

| Drimmero a răspuns (pentru Dumbi):

Aham,, ne cam sparg de ne mictionam pe ei mai mereu, asa e.
sezonul trecut au terminat pe 3 luand 5-1 de la Newcastle,, despre ce vorbim? Lasa,, ba,, anii aia, ca habar nu aveai ce se intampla acolo la 4 ani jumate? Ca asa pot sa ma trec de cand m-am nascut ca ma uit la fotbal si sunt niste ani mai consistenti decat ai tai/

| Dumbi a răspuns (pentru Drimmero):

Ala a fost primul meci din care am inteles ceva… Imi zicea tata ca radea de mine ca eram prea concentrat, si cand a dat Steaua al doilea gol am crezut ca a dat CFR laughing. Oricum nu ai cum sa ma crezi, deci degeaba vorbesc…
Vezi ca va luati in seara asta de la Sutton United…laughing Nici nu stiu in a cata liga in Anglia e aia laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Dumbi):

Vrabia doar malai viseaza. Suntem deja in semi-finalele cupei,, dam de Lincoln, jucam acasa cu aia. Dam de pamant cu ambele si nu primim gol... noi suntem Utd sa luam umilinta de la amaratii din cupe?

| Dumbi a răspuns (pentru Drimmero):

United are echipa buna sezonul asta, dar nu toti dau randament si nu toti joaca pe stilul din Anglia… Si in plus FA cup nu conteaza asa mult, mai bine te concentrezi pe clasament. Aveti probleme in poarta, de fapt aveti peste tot laughing. Dupa cum am spus mai spus Cech numai duce mult, ar fi bine sa se retraga ca duce echipa in jos, se crede Buffon mai nou… Daca il luati pe Begovic si scapati de Mustafi si Xhaka si aduceti ceva mai bun o sa aveti apararea mai buna… Xhaka n-a aratat nimic si nu o sa arate, sper sa il luati pe Andre Gomes laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Dumbi):

Mai bine jucam cu betivanul de Xhaka decat cu distrusul de Gomes,, un terminat.
Au picat cu Chelski, si-o ia United si uite cum o sa iasa.

| Namurianu a răspuns:

Nicio sansa poate cad iar in div2 PS, nu iti pot raspunde ca sunt membru junior