| Solonceni1996 a întrebat:

Nike Mercurial sau Adidas F50? care ghete de fotbal sunt mai bune si de ce?

Răspuns Câştigător
| designerbugatti2012 a răspuns:

Eu zic ca cele mai bune sunt mercuriale pentru ca conteaza mult forma si crampoanele e cea mai de calitate marfa! funda!

6 răspunsuri:
| DuzzyDrey a răspuns:

Nike Merucrial, de ce?
Simplu materialul este facut dintr-o bucata deci se rup foarteee greu daca ii flosesti decat la fotbal si la plimbare. Suturile si controlul mingii sunt mult peste F50 care iti scapa de sub control si nu prea poti da suturi cu efect.
Iar Din parerea mea Mercuriali arata mai bine decat F50... a da si messi nu are F50winking

| lauh a răspuns:

F50 is mai rezistente si controlezi mingea mai fain cu ele...mercurialele se duc repede si materialul este mai moale.

| Cristiiiii a răspuns (pentru lauh):

Pai eu zic: messi e cel mai bun jucator de fotbal din lume si poarta F50 dar nu prea vad lume multa cu F50 si Ronaldo face reclama la mercuriale si vad lume multa care poarta chiar si eu am.Multi il vad pe ronaldo cel mai bun.Deci eu spun Mercurial Si RONALDO e cel mai BUN JUCATOR DE FOTBAL DIN LUME! PEACE!

| Vio10 a răspuns:

De care cauti, cu crampoane (SG, FG, HG) sau pentru gazon artificial?

| Solonceni1996 explică:

Eu nu am intrebat care jucator e mai bun we

| Raul_Calaver_1989 a răspuns:

Ba da nu conteaza ce jucator poarta ghetele pentru ca recunosc ca si mie imi place ronaldo si mercurialele dar F50 au material mai rezistent