| lilskies a întrebat:

Niște exerciții pentru față stiti? Cum scap de barbie dublă gusa? Cum sa-mi fac maxilarul mai musculos?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa slabesti, ca sa-ti dispara gusa, ca nu poti face exercitii cum faci la picioare sau brate, ca sa devina musculoasa fata, sau sa se topeasca grasimea de la gusa.

| lilskies explică (pentru Violleta2022):

M-am uitat pe net si am vazut ca există câteva exerciții care te ajuta sa scapi de ce am menționat mai sus

| Violleta2022 a răspuns (pentru lilskies):

Atunci fa-le pe alea, desi sunt frectie la picior de lemn, fiindca in realitate nu slabesti la fata pana nu slabesti la corp.

| lilskies explică (pentru Violleta2022):

Problema mea este că sunt slab la corp și gras la fața habar n-am cum si mie mi se par frectie la picior de lemn inutile tocmai de asta am vrut sa ma informez aici sa vad poate stie vreunu mai bine ca aia la care m-am uitat

| Violleta2022 a răspuns (pentru lilskies):

Aceea este constitutia fetei tale si nu o poti schimba.
Sora mea este asa! Are peste 40 de ani si toata viata ei a fost stresata de faptul ca are fata rotunda si gusa, desii are 1.75m si vreo 60 de kg. Este mostentita genetic, de la mama noastra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista pentru fata, doar pentru gât.
https://youtu.be/gimeRpdqWQw