| Vieru_Raluca_1997 a întrebat:

Niste modele de exerciții care se fac la sala pentru picioare si burta dar le pot face si acasa?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://youtu.be/nOZ8IOjmBCY

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpãrã un set de benzi, chiar meritã... eu fac band good mornings, band pull throughs si reverse hiperextensions deoarece mã intereseazã mai mult spatele ca picioarele.
Sunt multe ce poti sã faci, kick backs, fandãri, genuflexiuni, mersul piticului cãtre stânga dreapta, bird dogs, podul fundului etc

| Nelly07 a răspuns:

Gasesti aproape peste tot. Cauta putin pe internet laughing

| Adelin25 a răspuns:

Intra pe magazin play si descarcati aplicatia,, 7 minute"
te va ajuta foarte mult

| Emy_Emy_1992 a răspuns:

Buna! Eu lucrez la o sala de 5 ani. Daca vrei niste exercitii pe care poti sa le faci acasa iti dau un link: http://librariesigma.ro/......-1134.html