| LoVance0000 a întrebat:

Nu am mai fost pana acum la o sala de fitness.Ce iti zice cand mergi acolo? Trebuie musai vestimentatia corespunzatoare? Iti explica ceva despre aparate si una alta?

Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

Daca iti iei antrenor personal, acesta iti va arata ce exercitii si cum sa le faci. In rest trebuie sa ai in geanta: vestimentatie sport, adidasi( de preferat special pentru alergat, fiindca sunt mai usori si mai comozi), prosop, manusi de fitness( unii nu stiu sa stearga aparatele dupa ce le folosesc si e o senzatie naspa sa te apuci de treaba dupa ce termina ei), sticla de apa (minim un litru), sa ai haine de schimb, inclusiv sosete, daca esti mai sensibil, poti sa iti iei si un prosop mai mare si un gel de dus, plus papuci, in caz ca vrei sa faci baie inainte sa pleci de la sala.

8 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Poti sa te imbraci cum vrei, dar normal ar fi sa ai echipament sportiv. Iti explica doar daca iti iei antrenor.

| Adi88 a răspuns:

Îți recomand echipament sportiv ca altfel no să poți executa corect exercițiile, un antrenor profesionist și o dieta echilibrata și corespunzătoare pentru susținerea și refacerea organismului și așa o să se vadă rezultatele

| LoVance0000 explică:

Acolo unde vreau sa merg e o sala mai retrasa si cred ca e fara instructor.E aproape de mine! nu doresc performante mari si greutate nu trebuie sa dau jos! atata sa mi tonific muschii.Sunt femeie!

| aXy99 a răspuns (pentru LoVance0000):

Cauta pe Youtube antrenamente incepatori femei.

| LoVance0000 explică (pentru aXy99):

Nu e obligatoriu ceva haltere sa mi achizitionez?

| aXy99 a răspuns (pentru LoVance0000):

Daca te duci la sala, nu, ai tot ce iti trebuie acolo.

| Yoyo12345 a răspuns:

Acum depinde si de sala, clar ca trebuie sa mergi in echipament sportiv. In mod normal este instructorul care iti arata ce trebuie sa faci si cum se foloseste fiecare aparat in parte + executia corecta a exercitiului.

| Faby7y a răspuns:

Trebuie doar sa fi in trening si la parate ai instructiuni nu prea iti zice nimeni nimic