| Xenoverse1 a întrebat:

Nu merita Barcelona sa faca egal cu fraieri lui Solari.

Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| cfrtobias a răspuns:

Barcelona merita sa bata toata meciurile cat e Messi acolo!

10 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Sper sa umileasca putin Realul, dar asta e. N-au jucat cine stie ce, n-au facut cine stie ce. In retur cred ca sparge Realul, mai ales daca joaca Messi de la inceput.

| Drimmero a răspuns:

Realul e vai mama ei, Perez si-a sabotat singur echipa,, dar nici Barca nu e cine stie ce la ora actuala, o echipa serioasa ca Juventus ar bate la ele ca la cavoare.

Barca nu a jucat cine stie ce in meciul cu Real, egalul e echitabil,, ambele au fost slabe.

| Xenoverse1 explică (pentru Drimmero):

Iar vii tu pe aici sa comentezi, vezi-ti de echipa aia ca am uitat cum se numesc.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Ce arogante pe burta goala faceti, barcelonistilor...se vede cat fotbal cunoasteti, fara Messi ati fi o echipa de talia Valenciei, ciocu' mic si joc de glezne ca sunteti praf!

| Xenoverse1 explică (pentru Drimmero):

Go *** yourself, tunarule.

| Xenoverse1 explică (pentru Drimmero):

Voi ati uitat ce inseamna Champions League, sa jucati in Europa League a devenit o obisnuinta pentru voi tunarilor.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Jucam de 2 sezoane acolo si deja e obisnuita? Barca cand juca in cupa uefa cum era? Ipocrizia e mare...va doresc sa fiti eliminati cat mai rapid, sa va evaporati rapid.

| Xenoverse1 explică (pentru Drimmero):

Nu imi mai bat capul cu fraieri ca tine.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Hai pedaleaza mai departe, barcelonist balcanic!

| EvilMayDie64 a răspuns:

As fi vrut sa le dati cu terenul in cap, dar se vede ca dupa ce se retrage Messi ajungeti de umplutura.