| KaanNoah a întrebat:

Nu mi se dezvolta deloc interiorul pieptului, ci doar partile laterale... fac sala de 4 luni, diferenta se vede, doar ca interiorul pieptului a ramas in urma si nu stiu de ce pentru ca eu chiar insist asupra lui

4 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Caută un antrenament de calitate, nu recomandările lui Gheorghe de peste drum.

| alex495 a răspuns:

Pieptul are 3 zone pe care trebuie sa le lucrezi ca sa fie frumos. Cauta pe net ex

| Demidol a răspuns:

Schimba antrenorul daca acesta nu stie sa te ajute.

| Sethy79 a răspuns:

Cel mai probabil nu faci exercitiile necesare, pieptul e format din 3 muschii tu cel mai probabil pui accent doar pe zona de sus care se lucreaza prin flotari de ex
zona mijlocie se lucreaza prin: dumblee press, bench prees
iar cea de jos, de ex: iei o greutate o si prin miscari du-te-vino o intorci spre piept