Nu uitati sa votati cel mai bun comentator roman al fotbalului din Premier League!

Dragi prieteni,

Continuam prezentarea celor 5 finalisti din campania “Eu comentator”, pentru care va puteti vota favoritul pe www.comentator.eu. Publicul va decide cine este marele castigator, asa ca nu ezitati sa votati! :-)

Astazi va povestim despre Ionuț Popa

Vârsta: 35

Echipa Preferată: Liverpool FC

Domiciliu: București

Jucătorul Preferat: Steven Gerrard

Ocupație: Voice Over

„Sunt un “devorator” de sport, așa cum sunteți mulți care citesc aceste rânduri. Am ales meseria de jurnalist pentru că visul meu din copilărie era să devin comentator sportiv. Acum am nevoie de ajutorul vostru pentru a îmi îndeplini cea mai arzătoare dorință. Dacă vă place modul meu de a transmite emoția Premier League prin intermediul microfonului Eurosport, votați-mă!”

Prezentare video: LINK

Multa bafta din partea noastra, Ionut!

1 răspuns:
| Drimmero a răspuns:

Cormoran de aceasta data,, ma mir cum de n-a aparut vreunul cu United, din cei 5 trebuie sa fie si vreun 'diavolisor'/