| anonim_4396 a întrebat:

Numai bogătașii își permit antrenor personal la sala de fitness?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i adevarat!
Orice om cu salariu normal care isi permite un abonament la sala isi poate permite si cateva ore pe luna cu un anternor.
Multe sali de gym din lume au gratis antrenorul cand iei abonamnet, avand 5 sau 10 ore gratis cu un antrenor.
cei care nu-si permit sala si antrenor au totusi ocazia sa faca sport cu ce au acasa sau alergand pe strada ori pe stadion.
In ce priveste sfatul unui antrenor sunt destui care dau sfaturi online si sunt extrem de ajutatoare, doar vointa sa existe, din partea celui care vrea sa faca sport.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu neapărat.
Dacă ai un salariu decent si știi să îti economisesti banii, îti permiți și acest răsfăț.

PS. *își" ( fără cratima)

| Wr3nch a răspuns:

Cunosc pe cineva care platea 400 pe luna pentru antrenor personal.

| Wr3nch a răspuns (pentru Wr3nch):

400 de lei nu e mult daca castigi cateva mii. Acum depinde ce consideri tu ca e "bogătaș"

| Fr13nd a răspuns:

Depinde ce obiective ai... Majoritatea informatiilor sunt disponibile pe net (video) iar daca nu te descurci ai nevoie de un trainer macar pentru cateva sedinte