| AdrianBica a întrebat:

Numai mie mi se pare ca atunci cand echipa nationala a romaniei de fotbal joaca un meci imi vine din prima gandul ca: ori pierdem, ori in cazul fericit facem egal? Sau doar eu pur si simplu m-am scarbit de performanta noastra?

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Si daca vom castiga, ne ridicam in slavi si o sa fim cei mai buni de pe glob.Fotbalul din Romania e de toata jena.

4 răspunsuri:
| WeedMan a răspuns:

Cine poate sa te contrazica ca nu gandeste ca tine sau ca e scarbit de ce s-a intamplat in ultimul timp? Totusi acum cu venirea lui Piturca o sa fie o echipa mai constanta care cred ca o sa castige meciurile ce trebuiesc castigate(cu echipele din urnele de sub noi) si in 2-3 ani o sa apara si cativa jucatori de valoarea lui mutu si chivu ca sa putem sa mai ajungem si noi pe la turneele finale.

| aladinbeci a răspuns:

Adrian,acu daca nici pe Luxemburg nu i-am fi batut, ar fi fost prea de tot.

| mona a răspuns:

Nu esti singuru carte gandeste asa,si prietenu eu e la fel, probabil v ati scarbit de atatea esecuri, adevaru e ca nu se mai joaca fotbal cum se juca odata

| Daria_7514 a răspuns:

Nu,eu nici nu cred ca noi mai jucam fotbal dar ma rog. Eu si acum ma mir ca am reusit sa castigam atunci cu Luxemburg!