| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare de handbal:sunt portar acum... tare, nu? ba, siii, e o fata maria, care da tot timpul in colturi.ma uit dupa ochii ei, sa vad unde vrea sa dea, dar ea se joaca cu mine. spuneti-mi si mie, cum sa fac, in asa fel incat, sa-i pot apara golul?

2 răspunsuri:
| Relicz a răspuns:

Sal! Pai in primul rand la handball nu se pot apara toate mingile si trebuie sa fii foarte flexibil/a in asa fel incat sa te intinzi si sa ajungi la ea! Bafta ca portar!

| BlueEyes11 a răspuns:

Hello! Incearca sa nu iesi foarte mult din poarta si stai mereu cu mainile ridicate.Incearca sa ii urmaresti bratul nu doar privirea. Sper ca am fost de ajutorwinking