| slow0 a întrebat:

O intrebare pentru cei care merg la sala de mai mult timp. Fac sala de 5 luni, am crescut foarte mult in forta fata de prima zi, dar in masa foarte foarte putin. Ceva sfaturi?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu faci progreseze,corpul se adapteaza efortului facut,eu mi-am luat un jurnal unde scriu tot ce fac ca apoi mereu sa maresc, conteaza intesitatea si durata acelui excertitiu facut, mai multa carne rosie, alba, da sa stii ca cu toti avem un maxim genetic

http://www.culturism.ro/......ulare.html

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Si vei baga steroizi?

| slow0 explică (pentru AntoniSoulesOne):

Am spus crestere naturala, deci nu.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru slow0):

Atunci bagă pe natural. Mergi pe un antrenament echilibrat.

| ash87 a răspuns:

Dude, ai grija ca mai devreme sau mai tarziu o sa-ti propuna cineva sa bagi steroizi.

E misto sa vina de la sine masa, nu face din asta o valoare. Daca tot veni vorba, ar fi super sa te gandesti putin la motivatiile tale. Chiar vrei sa fii intre cei cu muschi? N-ar fi un sport sau dansul o varianta mai buna? Iti pot spune din experienta ca dansatoarele sunt si mai interesante, si mai bune in pat decat pitipoancele. Si aici nu ma refer la dansatoarele din clubwinking ci dans contemporan, ceva creativ si artistic.

Think think think happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru ash87):

Deci... daca faci muschi, automat o sa te cuplezi cu o "pitipoanca"? Asta sa inteleg din ce spui tu? laughing)

Ce idei preconcepute ai happy