| bossulbossboss a întrebat:

Oare care va fi finala champions league? real-barca,bayern-barca, real-bayern

4 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Real madrid vs chelsea sau barcelona nu stiu sigur si cu siguranta cupa va fi castigata de real madrid pentru ca a batut barcelona pe camp nou(acasa) dar acum sa fim serios i-a venit si timpul barcelonei, a fost buna cat timp a fost dar gata!

| HubbleBlue a răspuns:

Real-Barca oricum dar copile nu se poate finala real-bayern daca esti retardat

| danyiverson1 a răspuns:

Real-chelsea asta e finala UEFA CHAMPIONS LEAGUE de la munchen tine minte real castigawinking

| UrsuletuldePlus a răspuns:

Real-Barca.Chelsea nu cred ca poate sa se apere 90 de minute + ca este presiunea fanilor care sunt dezamagiti de pierderea El Clasico.Realului ii trebuie numai un 1-0 si vine dupa o victorie cu Barca care i-a dat un moral bun.