| MariusAD1 a întrebat:

Ofer planuri de antrenament, sfaturi privind alimentatia persoanelor care vor sa slabeasca, sa puna masa musculara, sa creasca in forta sau rezistenta. Chiar si pregatiri pentru cei care vor sa treaca probe sportive la anumite admiteri. Totul este gratuit, pentru cei interesati ma puteti contacta pe e-mail : hyphy.fitness23@gmail.com sau pe whatsapp : 0757537839.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Îți dau și eu tot gratuit, dieta de viață lungă. mesaj privat.