| sanea123456789101112 a întrebat:

Pana la cate goluri se pot da la handball ca sa se declare castigator?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Cine da cele mai multe goluri la finalul timpului regulamentar, castiga. Nu este un prag care trebuie atins. Nici la fotbal, baschet, polo, hochei, rugby si inca multe alte sporturi, nu este asa.

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cine marcheaza cele mai multe goluri

| untu a răspuns:

Depinde de performanta jucatorilor dupa numarul de goluri in cos marcate si de timp acordat!

| Dumbi a răspuns (pentru untu):

Handbalul nu se joaca cu cos. Ala e baschet…

| untu a răspuns (pentru Dumbi):

Aha,scuza-ma ca nu am fost atent, depinde de numarul de goluri marcate la poarta! Dar eu ma gandeam la baschet, din cauza ca scorurile dela baschet si handbal sunt identice! Scuza-ma de confuzie!

| Clorox a răspuns:

Nu conteaza cate, cat timp ai mai multe decat echipa adversa ai castigat!

| Caprariu_Vlad_2001 a răspuns:

Infinit...Echipa cu goluri mai multe castiga

| Cosmina_Grigoras_1995 a răspuns:

Eu sunt in echipa de handbal si am câștigat cu 20 la 3