| vladxone a întrebat:

Pana la urma cine a castigat supercupa,cupa si campionatul, Steaua Bucuresti 1947 sau FCSB, ca eu nu mai inteleg nimic.La cine e palmaresul?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Le-a castigat FCSB si, in prezent, aceasta are palmaresul echipei Steaua de la preluarea ei de catre Paunescu si despartirea de CSA Steaua, respectiv din 1999.

| AFR81 a răspuns:

Palmaresul este la armata, FCSB este noua echipa, care are in acest moment 3 trofee. Speram ca lucrurile se vor regla, iar Steaua isi va recapata denumirea si palmaresul.

| ANONIMANON a răspuns (pentru AFR81):

FCSB are palmaresul Stelei. Ia gandeste-te daca nu ar fi avut palmaresul, ar fi fost socotita de UEFA ca o echipa noua fara parcurs european si nu ar fi fost cap de serie la tregerile UCL.

| AlexStefan1 a răspuns:

Steaua b este fcsb si totodata campioana.

| Guti14Haz a răspuns:

FCSB e doar o porecla la FC Steaua Bucuresti dupa acel conflict cu armata. Armata a lasat palmaresul Stelei, deci in concluzie Steaua le-a castigat.

| totuldesprenaturasiaventura a răspuns:

Tot echipa aia e indiferent ca se numeste fcsb sau steaua bucurestu 1947