| ibaal a întrebat:

Pana la urma cine vine antrenor la FCSB!?

12 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Teja e

| cfrtobias a răspuns:

Tu mare fan sa nu stii happy

| RAY a răspuns:

Azi noapte am vazut ceva interviuri, cred ca sumudica

| RAY a răspuns (pentru cfrtobias):

Wow probabil azi ca eu azi noapte asta am vazut, plangerile lui DICA

| AvalohAlyn a răspuns:

Teja din cate se pare!

| cfrtobias a răspuns (pentru RAY):

Mare suporter esti happy ca si el in loc sa va uitati pe site de sport! sau Facebook pe pagina voastra! sau la Meme Stoica seful vostru laughing

| RAY a răspuns (pentru cfrtobias):

Eu nu sunt suporter, dar ce sa faci la ora 2 noaptea, l-am vazut pe becali =aberati de craciun, dica

| yym a răspuns:

Mihai Teja. Cel care a antrenat Gaz Metan Mediaş. Maine la ora 13:00 este prezentarea oficială.

| Adi88 a răspuns:

Armeanul de Teja. Pe Alexa nu la inghitit Meme Stoica

| Drimmero a răspuns:

Voi sunteti sanatosi? cum puteti sa mai urmariti mizeria din liga 1? Fotbalul de acolo e 0... a murit!

| Done_Mihai_1994 a răspuns:

Mihai teja