| SoleX a întrebat:

Parere BrutalAnadrol?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Obiectivul tau, banuiesc este acumularea de masa musculara.
Pe primul loc trebuie sa fie alimentatia minim 5 mese pe zi care sa cuprinda piept de pui, peste, oua, carne de vita, curcan, lapte, branzeturi, orez, cartofi, fulgi de ovaz, legume fierte
Cat despre Brutal Anadrol am auzit ca poti sa ai anumite reactii adverse de la el, asa ca fi atent, citeste ingredientele, ca nu cumva sa fi alergic la ceva.
Bafta!

| cristiww a răspuns:

Nu exista supliment natural (aprobat spre vanzare) care sa aiba efectul steroizilor, e doar marketing. Acum mai multi ani, un culturist cu experienta spunea ca el mai degraba s-ar risca la consumul de steroizi (care cel putin au fost studiati) decat la efectul diversilor prohormoni si fel de fel de plante, care au maxim 20% efectul steroizilor. Probleme poti sa ai si de la acest gen de suplimente, doar ca vei avea castiguri nesemnificative