| cealapamarin a întrebat:

Pareri despre Oxandrolon? Dau funda costa 250 lei/60 pastile, din cate am citit pe net am vazut rezultate bune in timp putin si nu este foarte toxic pentru ficat,

3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Cauta un ciclu bun pentru incepatori, nu lua un singur steroid, mai ales anavar, chiar daca e safe castigurile de masa sunt relativ mici. Nu uita de post-ciclu.

Sau mai bine nu iei nimic. E mai sigur laughing

| Era256 a răspuns:

Din câte am auzit și eu despre el, am aflat că poate cauza acneea, creșterea rapidă a părului și schimbarea vocii( ca și cum ai fi răcit/răcită

| aXy99 a răspuns (pentru Era256):

Orice steriod poate provoca asta. Astea sunt efectele adverse "light" si de regula apar la doze mari (cel putin ultimele doua).