| sebastyanSEBI a întrebat:

Pariuri Sportive ..salut! poate sa imi explice cine va optiunea de la publicbet "Ambele echipe marcheaza si peste 2.5 goluri" daca pun DA echipele trebuie sa dea impreuna minim peste 2.5 goluri? sau fiecare echipa trebuie sa dea minim 2.5 goluri?

4 răspunsuri:
| presus a răspuns:

Doar una dintre cele doua echipe trebuie sa dea peste 2, 5 goluri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele echipe, logic ca am2, iar peste 2.5, sa fie total goluri la sfarsitul meciului in timpul regulamentar adica fara prelungiri 3 goluri totale MINIM.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ambele echipe trebuie sa marcheze si suma golurilor sa fie cel putin 3, de ex. scorul trebuie sa fie de 2-1, 1-2, 2-2 sau mai mare.

| AFR81 a răspuns:

Bineinteles ca in total trebuie sa fie peste 2.5 goluri. Minim 2-1 si e castigator.