| Andreea1095 a întrebat:

Pe 30 luna asta plec la mare și as vrea sa am și eu putina forma la abdomen. Menționez ca am 1.62 și 46.2 kg. Exista vreo șansă să se vadă vreo schimbare pana atunci? Dacă da, ce exerciții sunt cele mai bune?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai trezit cam tarziu. Baga mult alergat pentru slabit, daca ai nevoie si diferite tipuri de abdomene pentru definire. Daca tragi tare, s-ar putea sa se vada ceva pana atunci, dar mai ai foarte putin timp la dispozitie happy

| Rimidalvv a răspuns:

Cati ani ai?

| Andreea1095 explică (pentru Rimidalvv):

Aproape 22

| GeoforceExperience a răspuns:

In 2 ani

| 1231242 a răspuns:

Niciunul,dieta e baza