| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce post TV se difuzeaza Premier League? Vreau sa ma uit la Liverpool si nici online nu gasesc.

Răspuns Câştigător
| EvilMayDie64 a răspuns:

Pe Eurosport, altundeva n-o sa gasesti (cand Digi cu atatia abonati a facut contracte pentru campionatele Belgiei si Greciei...)
Sa inteleg ca esti scouser. Ce crezi despre sansele lui Liverpool la titlu dupa meciul cu City? Eu unul sper sa castigati voi titlul, pentru ca aveti traditie, si anul asta chiar aveti echipa. Eu zic ca, la forma pe care a aratat-o, City se mai poate ineca, mai ales cu atatia accidentati in lot, depinde de Liverpool cum o sa gestioneze situatia daca se mai impiedica "cetatenii".

| Drimmero a răspuns (pentru EvilMayDie64):

In mod normal City se batea singura, dar Pool are parte de un lot si antrenor remarcabil,, o batalie pe cinste intre cele 2.

| EvilMayDie64 a răspuns (pentru Drimmero):

Intr-adevar, prevad un campionat extrem de disputat in jumatatea asta a sezonului, mai ales cu distanta asta mica, de 4 puncte. De remarcat ca Liverpool in sfarsit are o echipa buna, dupa atatia ani de mediocritate. Au jucat doua finale europene si au sanse reale sa ia campionatul anul asta... Si unii mai zic ca Klopp nu e antrenor mare.

| Drimmero a răspuns (pentru EvilMayDie64):

E antrenor mare, uita-te dor ce a facut din Arnold si Robertson.
Tii cu vreuna din Premier League?

| EvilMayDie64 a răspuns (pentru Drimmero):

In Premier League, simpatizez cu Everton. Stiu, echipa se chinuie an de an sa ia locul 7 de UEL, cand nu se chinuie in mijlocul clasamentului sau la retrogradare laughing Asta e, mie mi-au placut dintodeauna.
Apropo, ce crezi despre sezonul lui Arsenal cu Emery? Mie mi-a lasat impresia sezonul asta ca e unul de tranzitie. Crezi ca puteti sa va calificati in UCL in dauna lui Chelsea?

| Drimmero a răspuns (pentru EvilMayDie64):

Tu ca fan al caramelelor esti impacat ca Pool sa ia titlul, marea rivala? Eu n-as fi!

Jucam alt fotbal fata de era Wenger, mai ofensivi, e o alta determinare si abordare, dar ca si asemanare fata de wenger...nu avem aparare, iar asta s-a vazut in meciurile cu miza cand am luat gol imediat dupa ce am condus, cazurile, aici ma refer la meciurile de pe Old Trafford si Anfield.

Nu a fost favoritul meu, dar am o oarecare sustinere pentru el.

Cat despre lupta pentru locul 4, e o lupta in 3 cu noi, chelsea si united.

| EvilMayDie64 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu sunt impacat cu gandul sa ia Pool titlul, mai ales dupa cum ne-au sabotat direct intrarea in UCL de-a lungul anilor, dar obiectiv, observ ca au sanse reale anul asta. Sincer, eu speram sa-l ia Spurs (no offence laughing ).
Poate incet, incet, o sa se redreseze si Arsenal, Wenger dupa 2010 a cam lasat-o lipsita de viziune, echipa incearca sa se regaseasca... Trebuie adusi fundasi, daca nu acum, atunci la vara.

Mi se pare ironic cum pare sa se redreseze United cu Solksjaer. Omul nu doar ca n-a putut sa salveze Cardiff de la retrogradare, a lasat-o si pe ultimele locuri in Championship. Plus ca n-a mai castigat titlul nici in Norvegia de 6 ani. Daca il pun pe asta antrenor plin, eu le pregatesc coliva laughing

| Drimmero a răspuns (pentru EvilMayDie64):

Spurs? In fotbalul actual nici sa ma prefac ca ar conta nu pot,, aia sunt terminatii Angliei.
Arsenal e redresata, dar adevarata munca a lui Emery se va vedea din anul viitor.

Nu va imbatati cu apa rece, United nu a dat de adversari tari pana acum de cand e norvegianul interimar.
United sta mai prost ca Arsenal de cand a plecat SAF.

| EvilMayDie64 a răspuns (pentru Drimmero):

Cand a contat Spurs in fotbalul englez? S-o vedem pe Arsenal sezonul viitor.

Manchester United cel mai probabil o sa ajunga in scurt timp un AC Torino al Angliei.

| Drimmero a răspuns (pentru EvilMayDie64):

Tocmai ca asta zic, niciodata!

Cu un fundas lateral si unul central ne-am aproviziona. Poate si un portar... Leno e talentat dar mananca meciuri.

Ajung unde le este locul...au furat cat au putut.

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Premier League la Telekom Sport și Eurosport
https://www.fanatik.ro/......9-18494383

| Drimmero a răspuns:

Eurosport 1 si Telekom.
Azi joaca cu Wolves in FA Cup, gasesti pe net meciul.

Esti cormoran? Castigati titlul sau il ia iar City?

| Bogdan8102 a răspuns (pentru Drimmero):

Tin cu Liverpool de mic si mi-as dori sa castige titlul Liverpool anul acesta, dar City vad ca nu se lasa mai prejos...

| Drimmero a răspuns (pentru Bogdan8102):

Cam ar fi cazul sa mai luati campionatul, aveti avans bun si un program usor pana la final,, dar sunteti cunoscuti pentru inecarea la mal.
Aveti antrenor, echipa si fani...e pacat sa nu mai castigati trofee in circumstantele de fata.

| Plato a răspuns:

De obicei pe Eurosport.

| GPA a răspuns:

Dolce sport / Eurosport

| Daniel31 a răspuns:

E online pe Unibet.

| DePeTarnave a răspuns:

In seara asta Liverpool joaca cu Wolverhampton in Cupa FA iar meciul nu este transmis in Romania! Intra pe www, digi-hdsport, c.o.m si gasesti acolo multe flashuri in alte limbi!