| darkhell217 a întrebat:

Pe ce program este astazi rapid dinamo?

Răspuns Câştigător
| ๔єภเร1923๔єภเร a răspuns:

Nu este Rapid- Dinamo, ci Rapid- Steaua în Giulești. Meciul a fost transmis pe Digi Sport 1. Scorul final a fost 1- 1. Pentru formația giuleșteană a marcat Ovidiu Herea din lovitură liberă în minutul 8, iar pentru Steaua a marcat Alexandru Bourceanu cu un șut de la 20 metri deviat de către un jucător al Rapidului. Fundă?

6 răspunsuri:
| Rossey a răspuns:

Este rapid-steaua pe digi sport 1winking

| alexs99 a răspuns:

Meciul Rapid-Dinamo s-a disputat acum cateva etape, aseara s-a jucat Rapid-Steaua care s-a terminat cu scorul de 1-1.

| suffarstar a răspuns:

Azi e rapid-steaua, pe digisport, dinamo a jucat ieri cu u cluj 1-1 pe national arena.

| floriasdfg a răspuns:

Astazi Rapid joacă cu Steaua, pe Digisport.

| raducebotari a răspuns:

In primul rind azi joaca staeua rapid si merge pe digi sport 1

| Preda_Daniela_Andreea_1990 a răspuns:

Rapid vs Steaua 14 aprilie 2013 in direct pe digisport1