| Teo a întrebat:

Pe ce program se transmite meciurile din Europa League de maine?

Răspuns Câştigător
| ComputerGeek a răspuns:

L-am intrebat pe tata, el le are mai bine cu fotbalul ca mine. laughing

Pe Sport.ro(programul de televiziune).

3 răspunsuri:
| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Pe bune, ai scris "se transmite meciurile"?:plaughing:p Ma rog, si tata zice ca pe sport.ro...

| Teo explică (pentru iuliaiuliaiulia):

Poi da meciurile pentru ca sunt 2.Atletico Madrid - Valencia si Sporting Athletic Club

| iuliaiuliaiulia a răspuns (pentru Teo):

Ideea era ca se zice" se transmit meciurile" nu "se transmite meciurile", dar lasa ca nu vreau sa fiu rautacioasahappy.