| Naposim a întrebat:

Pe site-ul Vitabolic, cand vreau sa comand ceva imi cere CNP-ul.E ok sa il scriu?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se pare ca a cere CNP-ul este dovada ca site-ul respectiv se ocupa cu chestii ilegale: http://evz.ro/......52031.html
Poti s-al dai in institutii oficiale, banci dar nu unui site de cumparaturi care nu ar avea (in mod normal) ce face cu asa ceva.

| Nesemnat a răspuns:

Naposim. laughing
Ce comanzi? Nu cred ca o s-a patesti ceva daca il dai, sunt puntine siteuri unde iti cere dar sunt. Tu decizi. Bafta.

| Naposim explică (pentru Nesemnat):

Numele e la caterinca, stai linistit laughing
Vreau sa comand multivitamine, beta alanina, arginina si creatina

| Nesemnat a răspuns (pentru Naposim):

Au preturi bune? Uita-te si peste Pro Nutrition, MegaProteine...

| SemperPrimoris1992 a răspuns:

Nu.
Nu are nimeni dreptul sa-ti ceara datele personale.