| Metan a întrebat:

Pe voi nu va enerveaza Ronaldo?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, nu-l suport, când îi văd figura îmi vine să vomit -.-

22 răspunsuri:
| LedZep a răspuns:

Nu prea.

| AFR81 a răspuns:

Nu. Il simpatizez de zece ori mai mult decat pe Leo Messi care, in ciuda faptului ca lumea crede contrariul, este mult, mult mai arogant decat Cristiano Ronaldo. Din punct de vedere fotbalistic, ambii sunt jucatori speciali, insa eu il prefer pe portughez.

| Drimmero a răspuns:

Zeul Realului!

| Metan explică (pentru Drimmero):

Frumos sarcasm! happy

| Drimmero a răspuns (pentru Metan):

In acest moment, acest mirific Cristiano Ronaldo este cel mai important de la Real, el aliniaza astrele pentru Real, daca stii unde bat. Nu este deloc sarcasm, este unul dintre jucatorii mei preferati!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Corect! Uite, a lipsit la intalnirea cu Vallecano si era gata-gata sa o ia Realu' in freza.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Realul a dezamagit in acest sezon in La Liga, au fost mana moarta in tur, dar au recuperat avansul fata de Barca, ramane de vazut ce vor face diseara cu Shitty pe Jihad Stadium!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ambele marcheaza si peste 2, 5 goluri

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Mizez pe Real diseara!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Faci un pariu real?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai pun la pariuri, mizez pe un fotbal spectacol, nicidecum pe unul pariat, detest asa ceva, chiar daca am pariat si eu. Dar tu, domn'soara?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Castiga realul si marcheaza minim 2 goluri, cota 2, 75.100 lei-castig potential- 261 lei.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Bun pont!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Da,sper sa nu-mi manance banii, cum a facut-o Tottenham-ul aseara

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Bwuahahah,gainusele s-au incurcat grav!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Cred ca o iau si de la Real.Era mai bine sa pariez x la pauza.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

0-0 s-a terminat, repriza a 2-a a fost frumoasa, bara lui Jese Rodriguez+ ocazia mare a lui Pepe, asta a fost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Clar,minunat...Vreau un medic bun, sa-mi scoata pariurile din sange.Azi,Atletico si Bayern or face tot egal? Sa zic pas?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

E meci de egal, asta este clar, Bayern nu se impune in Madrid in seara asta. 1-1 sau 0-0 este scorul corect!

| deeeaqq a răspuns:

Neh.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Azi va fi:Stosur, Makarova, Del Potro, poate si Garcia si meciul zilei sub 3, 5

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Urmaresc momentan numai fotbal, de restul niciunde nu ma doare! Dar daca tu esti sigura de bilet, asa este!