| didoyeneas a întrebat:

Pentru ca merg la sala,vreau sa tin un fel de regim(niciodata nu mi-a placut), si stiu ca aceste produse sunt printre cele mai bune pentru a creste in masa musculara. Cand ar trebui sa le mananc,si cum sa le combin?,prima masa e un shake proteic, a doua masa este pe la ora 14-15. (produsele: piept pui,peste,oua,legume fierte,fructe,nuci,branza,orez, cartofi)

2 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Pai tu vrei sa pui masa musculara cu 2 mese pe zi? Vrei sa spui 4-5 mese cu 350g carne+400g carbohidrati.

| didoyeneas explică:

Am zis ca prima masa e un shake, si de la a doua(care este pe la ora 14-15) pot manca alimentele spuse mai sus. Nu am spus ca vreau doua mese. 400 g carbohidrati din ce ii iau?