| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care ați luat Oxid Nitric ca pre workout: cum v-ați simțit în timpul antrenamentelor? Ați avut palpitații, ceva? Vreau să îmi iau NO Xplode, dar sunt puțin îngrijorat cu conținutul de cofeină 300mg, mi se pare destul de puternic.

3 răspunsuri:
| Sekim a răspuns:

Salut
Mai bine vorbesti pe Instagram cu : https://www.instagram.com/alexstoian_lifestyle/ un om care se pricepe in domeniu, fiind si antrenor de fitness. Intreaba-l si te va ajuta cu orice problema sau intrebare cum m-a ajutat si pe mine.

| morfeo a răspuns:

Eu folosesc mereu HotBlood inainte de norme sau concursuri la inot, sincer diferenta este ca te simti mult mai motivat si nu mai obosesti atat de repede, practic mareste rezistenta putin sa zicem.
Iti recomand HotBlood frt, n-am avut ameteli sau palpitatii.

| daad a răspuns:

300mg de cafeina e foarte bun, iti ofera o energie destul de mare
iar NO Xplode e un pre workout de exceptie
400 mg de cafeina e maximul pe zi