| seby22 a întrebat:

Pentru cei care joaca la stanley bet ce ati pune pe aceste meciuri din europa league : Anzhi Makhachkala - Liverpool Udinese - Young Boys Berna Athletic Bilbao-Lyon Molde-Steaua Kiryat Shmona : Sparta Prague Academica : Atl Madrid Club Brugge : Newcastle? Funda+vot Funda+vot plzzzz

1 răspuns:
| Mihaivladimir a răspuns:

Anzi-liverpool=peste 2,5. udine-young boys=1.atletich b-lyon=nu stiu egal cred.molde-steaua peste 2, 5.shmona-Sparta praga =2.academica-atl madrid=2.club brugge-newcastle=x2.asa as pune eu dar nu pune atatea echipa pe un bilet