| seby22 a întrebat:

Pentru cei care joaca la stanley bet ce ati pune pe aceste meciuri din europa league : Anzhi Makhachkala - Liverpool Udinese - Young Boys Berna Athletic Bilbao-Lyon Molde-Steaua Kiryat Shmona : Sparta Prague Academica : Atl Madrid Club Brugge : Newcastle? Funda+vot Funda+vot plzzzz funda

2 răspunsuri:
| dinumario a răspuns:

Liverpoool, youngs berna, lyon. steaua sparta, madrid newcastle

| Sava_alex_1997 a răspuns:

Pune pe anzhi sau egal pe udinese pe lyon pe steaua pe atl madrid si newcastle